четвер, 18 травня 2023 р.

 17 травня в рамках Тижня науки, який проводив КЗ "ЗОІППО" ЗОР, вчитель трудового навчання Новозапорізької гімназії "СМАРТ" Савенкова Валерія стала спікером на вебінарі «Впровадження державного стандарту базової середньої освіти в освітній галузі «Технології» - реалії сьогодення».  
вівторок, 18 квітня 2023 р.

 «Креативна виставка» найкращих робіт виготовлених учнями та ученицями на уроках трудового навчання та технологій у Розумівській гімназії "Темп"

вівторок, 4 квітня 2023 р.

 3 квітня відбулося засідання ММК вчителів художньо-естетичного циклу. Під час півторагодинної зустрічі педагоги обговорили впровадження STEM-освіти у власній діяльності та познайомились з можливостями sway-офісу.  

вівторок, 21 лютого 2023 р.

 З 16 січня і по 22 березня вчителі Долинської ОТГ беруть участь в тренінгу "Емоційна підтримка вчителів та професійне зростання", який організований як три сесії, по одній на місяць. середа, 28 грудня 2022 р.

 Сьогодні, 28 грудня 2022 у теплій і затишній атмосфері у стінах комунального закладу "Запорізький обласний інститут післядипломної педагогічної освіти" Запорізької обласної ради відбувся святковий захід нагородження переможців XIII Міжнародної виставки «СУЧАСНІ ЗАКЛАДИ ОСВІТИ - 2022».

Директор Департаменту освіти і науки Запорізької обласної державної адміністрації – Бухаріна Людмила Михайлівна привітала переможців й вручила дев’ять золотих, п’ять срібних медалей та Гран-Прі лідера рейтингового виставкового конкурсу «Післядипломна освіта України».субота, 10 грудня 2022 р.

 9 грудня в приміщенні Центру надання адміністративних послуг Долинської ОТГ з нагоди Дня місцевого самоврядування були вручені почесні грамоти Запорізької обласної профорганізації працівників держустанов України. За високий рівень професійної підготовки, творчий підхід до навчання та виховання школярів почесною грамотою та грошовою винагородою була нагороджена вчителька трудового навчання Новозапорізької гімназії "СМАРТ" Савенкова Валерія Олександрівна. четвер, 24 листопада 2022 р.

 Завершилася XIII Міжнародна виставка
«СУЧАСНІ ЗАКЛАДИ ОСВІТИ - 2022».
Виставка мала відбутися 22-24 березня 2022 року в Київському Палаці Спорту, але з причини війни з рф, виставку перенесено на 23-25 листопада.
Для розгляду подано 22 роботи, але взяти участь змогли тільки 13 закладів освіти. І ось нарешті підведено підсумки.
Срібною медаллю відзначено досвід роботи вчителя трудового навчання Новозапорізької школи Савенкової Валеріі Олександрівни. Вітаємо!