четвер, 6 січня 2022 р.

 6 січня відбулося засідання ММК художньо-естетичних дисциплін на якому вчителі плідно попрацювали, обговоривши низку питань. Зокрема були розглянуті питання:

- Творчий підхід до розв’язання проблемних ситуацій на уроках трудового навчання.

- Сучасні технології художньо-творчого розвитку учнів.

- Впровадження інноваційних педагогічних технологій в освітній процес з метою формування позитивної мотивації навчання.

Вчителі обговорили дані питання, поділились власним досвідом роботи впровадження їх у роботу. Савенкова В.О. також поділилася прикладом роботи з сервісом Гугл мистецтво та культура, розповіла про курсу з медіаграмотності «Вивчай та розрізняй», ознайомила з прикладами розробок уроків мистецтва. Вчителі виконали інтерактивну вправу на виявлення маркерів правдивої інформації.

Засідання пройшло в затишній та дружній атмосфері. 

середа, 29 грудня 2021 р.

Керівник ММК художньо-естетичних дисциплін Савенкова В.О. була учасницею проекту "Вивчай та розрізняй: інфо-медійна грамотність", що виконується Радою міжнародних наукових досліджень та обмінів (IREX) за підтримки Посольств США та Великої Британії, у партнерстві з Міністерством освіти і науки України та Академією Української преси. В рамках курсу було пройдено онлайн-навчання на платформі, онлайн-сесію з кураторами та вебінар з представниками проєкту щодо того, як використовувати матеріали під час уроків. Проєкт реалізується в 9 класі з мистецтва (історії у 8-10 класі, української мови та літератури в 8-9 класі).
З 29 листопада по 15 грудня 2021 за дистанційною формою приступила до підвищення кваліфікації за напрямком " Учителі трудового навчання та курсу "Технології" при КЗ ЗОІППО Савенкова Валерія Олександрівна.

понеділок, 6 грудня 2021 р.

Савенкова В.О. та Діденко І.М. пройшли тренінги «Нова українська школа: адаптаційний цикл базової середньої освіти» для вчителів 5-6 класів, які забезпечуватимуть реалізацію нового Державного стандарту базової середньої освіти у листопаді-грудні 2021 року (технологічна галузь та мистецька).

понеділок, 4 жовтня 2021 р.

29 вересня 2021 року у концертному залі імені М.І. Глінки відбулося урочисто свято з нагоди Дня працівників освіти, на якому відзначили кращих освітян області, серед них була і Савенкова Валерія Олександрівна, як лауреат Другого (обласного) туру Всеукраїнського конкурсу "Учитель року - 2021".

понеділок, 10 травня 2021 р.

 Новозапорізька школа долучилась до Всеукраїнського проєкту "Мішечок", організатором якого є громадська організація «Міжнародний молодіжний рух «School Recycling World».

Кілька годин чи навіть хвилин використання пакетів завершуються сотнею років на звалищі. За даними Zero Waste Europe, середній час використання одного пластикового пакета — 25 хвилин, а розкладається він від 100 до 500 років залежно від типу. Українці використовують близько 500 пакетів за рік. Якщо порахувати за кількістю населення, то за рік викидається близько 20 млрд поліетиленових пакетів. Всі вони спочивають на звалищах, самотньо блукають вулицями України, потрапляють до організму тварин або в питну воду. 

Зовсім скоро мішечки стануть повноцінною заміною пластикових пакетів. Нещодавно Комітет Верховної Ради підтримав законопроєкт №2051-1 про їхнє обмеження, розповсюдження каратиметься штрафами. Винятком стануть лише пакети, що використовуються для м’яса, риби, сипучих продуктів.

Саме тому Міжнародний молодіжний рух «School Recycling World» радить розпочати перехід на екоторбинки вже сьогодні!


пʼятниця, 23 квітня 2021 р.

 Опорні заклади загальної середньої освіти Долинської ОТГ взяли участь в щорічному обласному конкурсі творчості патріотичного спрямування «Спадщина».

Новозапорізька школа

Розумівська школа