пʼятниця, 26 серпня 2022 р.

 26 вересня в рамках Серпневої конференції Савенкова В.О. взяла участь в майстер-класі за темою "Модерні тренди STEAM (Philology & Technology) як інструмент формування наскрізних умінь здобувачів освіти" на якому присутніх познайомили зі способами інтеграції мовно-літературної галузі з технологічною та мистецькою. 

 25 вересня відбулося засідання "Серпневої студії" з питань організації технологічного освітнього простору  Запорізького регіону у 2022/2023 навчальному році.  

Освітяни регіону поділилися досвідом роботи пілотних класів НУШ, організацією освітньоо процесу на окупованих територіях, а відповідальний за технологічну галузь Лукачевич А.Ф. ознайомив присутніх з методичним інструментарієм вчителя на початок року. 

Методичний комплекс з трудового навчання

вівторок, 23 серпня 2022 р.

 Традиційно старт кожному новому навчальному року дають Серпневі студії, які проводить КЗ «Запорізький обласний інститут післядипломної педагогічної освіти» ЗОР. 23 серпня Валерія Олександрівна Савенкова провела майстер-клас "Використання інтегрованих STEAM-проєктів на уроках трудового навчання, образотворчого мистетва та курсу "Мистецтво". 

четвер, 6 січня 2022 р.

 6 січня відбулося засідання ММК художньо-естетичних дисциплін на якому вчителі плідно попрацювали, обговоривши низку питань. Зокрема були розглянуті питання:

- Творчий підхід до розв’язання проблемних ситуацій на уроках трудового навчання.

- Сучасні технології художньо-творчого розвитку учнів.

- Впровадження інноваційних педагогічних технологій в освітній процес з метою формування позитивної мотивації навчання.

Вчителі обговорили дані питання, поділились власним досвідом роботи впровадження їх у роботу. Савенкова В.О. також поділилася прикладом роботи з сервісом Гугл мистецтво та культура, розповіла про курсу з медіаграмотності «Вивчай та розрізняй», ознайомила з прикладами розробок уроків мистецтва. Вчителі виконали інтерактивну вправу на виявлення маркерів правдивої інформації.

Засідання пройшло в затишній та дружній атмосфері. 

середа, 29 грудня 2021 р.

Керівник ММК художньо-естетичних дисциплін Савенкова В.О. була учасницею проекту "Вивчай та розрізняй: інфо-медійна грамотність", що виконується Радою міжнародних наукових досліджень та обмінів (IREX) за підтримки Посольств США та Великої Британії, у партнерстві з Міністерством освіти і науки України та Академією Української преси. В рамках курсу було пройдено онлайн-навчання на платформі, онлайн-сесію з кураторами та вебінар з представниками проєкту щодо того, як використовувати матеріали під час уроків. Проєкт реалізується в 9 класі з мистецтва (історії у 8-10 класі, української мови та літератури в 8-9 класі).
З 29 листопада по 15 грудня 2021 за дистанційною формою приступила до підвищення кваліфікації за напрямком " Учителі трудового навчання та курсу "Технології" при КЗ ЗОІППО Савенкова Валерія Олександрівна.

понеділок, 6 грудня 2021 р.

Савенкова В.О. та Діденко І.М. пройшли тренінги «Нова українська школа: адаптаційний цикл базової середньої освіти» для вчителів 5-6 класів, які забезпечуватимуть реалізацію нового Державного стандарту базової середньої освіти у листопаді-грудні 2021 року (технологічна галузь та мистецька).